خوش آمدید!

از اینکه تصمیم به عضویت در دیدما گرفته اید بسیار خرسندیم.
خواهشمند است جهت اطلاع از کلیه شرایط استفاده از سایت، قوانین سایت را مطالعه نمایید.
از طریق این صفحه امکان ثبت نام به عنوان همیار ممکن خواهد بود. در صورت تمایل برای عضویت به عنوان همکار به صفحه عضویت همکاران بروید. همچنین اگر سوالی دارید که در معرفی دیدما به آن پاسخ داده نشده است می توانید با بخش پشتیبانی ارتباط بگیرید

عضویت همیار

لطفا اطلاعات فرم زیر را با دقت وارد نمایید
5 تا 12 کاراکتر
شرایط و قوانین
این متن به عنوان یک توافقنامه رسمی و قانونی میان «دیدما» و شما به عنوان عضو این پایگاه اینترنتی شناخته میشود که با پذیرش آن طرفین ملزم به رعایت مفاد ذکر شده میباشند.
1. کلیه فعالیت این پایگاه برطبق قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران بوده وپذیرنده این توافقنامه موظف است علاوه بر رعایت عرف , تمامی قوانین مرتبط از جمله قانون جرایم رایانه ای را نیز رعایت نماید .
2. کلیه مسؤلیت فعالیت برای افراد زیر 18 سال به عهده والدین و یا وکیل قانونی آنها میباشد.
3. هر فرد ایرانی فقط مجاز به باز کردن یک حساب درپایگاه اینترنتی «دیدما» میباشد و در صورت عدم توجه و اثبات خلاف آن , «دیدما» مجاز به بستن تمامی حساب های کاربرمتخلف بدون کسب اجازه ازایشان میباشد.
4. «دیدما» تمام سعی خود را به منظور جلوگیری از ضرر و زیان به همکاران و کسب اعتماد ایشان می نماید از این رو در صورت اثبات عدم رعایت قوانین همچنین تناقض گویی در پاسخ دهی به سئوالات مطرح شده این حق را برای خود قائل بوده که حساب همیار را مسدود نماید.
5. حساب های مسدود شده امکان هچگونه فعالیتی را نخواهند داشت .
6. «دیدما» تمام سعی خود را در جهت پذیرش شرکتهای با صلاحیت و معتبر مینماید این در حالیست که هیچگونه ضمانتی در مورد کیفیت محصولات یا خدمات ارائه شده توسط آنها را نمی پذیرد و مسئولیت استفاده و ارتباط با شرکتهای عضو «دیدما» کاملا به عهده همیاران گرامی می باشد.
7. موارد زیر در پرسشهای مطرح شده از طرف همکاران بایستی رعایت شده باشند :
الف) عدم مغایرت با عرف جامعه
ب) احترام به تمامی اقوام ، زبانها ، ادیان و کلیت جامعه
پ) عدم ارتباط مسائل مطرح شده با سیاست ، دین و .... به استثنای تجارت
8. «دیدما» در تأیید و یا عدم تأیید پرسشهای مطرح شده از طرف همکاران محترم اختیار کامل دارد .
9. ارتباط همکاران و همیاران گرامی با «دیدما» از طریق پایگاه اینترنتی و یا پست الکترونیکی امکان پذیر بوده و به دلیل حجم بالای تماسها از دریافت مکالمات تلفنی معذوریم .
10. تمام تعهدات «دیدما» در شرایط عادی بوده و در صورت پدید آمدن مسائل غیر مترقبه و پیش بینی نشده مانند قحطی ، زلزله و سایر موارد قابل تغییر می باشد .