سوالات متداول

در این صفحه به برخی از سوالات متداول مرتبط با خدمات سایت «دیدما» پاسخ داده ایم. لطفا درصورت وجود سوال و یا نیاز به اطلاعات بیشتر، همچنین ارائه پیشنهادات و انتقادات از طریق بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

همکار کیست؟

ارگان، شرکت، مؤسسه و یا بنگاه تجاری میباشد که به دلایل مختلف از جمله اطلاع از رضایت خدمات ارائه شده، مطالعه بازار ،تبلیغات هدفمند و بسیاری موارد دیگر نیاز به ارتباط با همیاران «دیدما» را دارد.

همیار کیست ؟

کاربران عضو «دیدما» که با پاسخگوئی به پرسشهای مطرح شده علاوه بر تأثیرگذاری در ارائه خدمات بهتر از طرف همکاران ، جوایز نقدی و غیر نقدی به عنوان قدردانی در این مشارکت دریافت می نمایند.

آیا هر شخص مجاز به افتتاح بیش از یک حساب کاربری می باشد؟

خیر.در این صورت تخلف محسوب می شود و پس از اثبات ، تمامی حسابهای اشخاص متخلف مسدود خواهد شد.

دلیل نیاز به ارائه شماره کارت بانکی چیست؟

واریز پاداشهای نقدی و همچنین کسب اطمینان از عدم تعلق بیش از یک حساب کاربری به هر فرد ایرانی .

آیا ملزم به ارائه اطلاعات کامل از شماره کارت بانکی خود می باشیم؟

خیر . خواهشمند است فقط وفقط شماره یکی از کارتهای بانکی خود را که عضو شتاب است معرفی نمائید و تحت هیچ عنوان رمز اینترنتی ، کد چهار رقمی و رمز بانکی خود را اعلام نفرمائید.

آیا تمامی پرسشهای مطرح شده از طرف همکاران برای من به عنوان همیار فرستاده میشود؟

خیر. همیاران بر اساس اطلاعات پایه از جمله سن ، زمینه فعالیت ، جنسیت ، محل سکونت وهمچنین پاسخ داده شده در نظر سنجی های گوناگون می توانند مورد انتخاب یا عدم انتخاب همکاران قرار بگیرند.

آیا من به عنوان همیار مجبور به پاسخگوئی به تمامی نظرسنجی ها هستم ؟

خیر. هیچ اجباری نیست ولی پاسخ های صادقانه شما را ارج می نهیم .

آیا همیاران امکان ارسال نظرسنجی را دارند؟

قسمتی به عنوان پیشنهاد نظر سنجی موجود می باشد که این امکان را فراهم می نماید ولی هیچ تضمینی برای ارسال آنها وجود نداشته و «دیدما» اختیار کامل به منظور ارسال یا عدم ارسال آن را دارد.

آیا محیط «دیدما» برای افراد زیر 18 سال مناسب است؟

تمامی نظرسنجی ها قبل از ارسال و مشاهده توسط همیاران به منظور مطابقت با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران بطور جداگانه بررسی و سپس اجازه ارسال پیدا خواهند نمود بنابراین ، این تضمین برای شما وجود خواهد داشت که برای تمامی افراد مناسب خواهد بود .

آیا مشخصات همیاران از قبیل نام و نام خانوادگی و پست الکترونیکی قبل یا پس از پاسخگوئی به نظرسنجی ها برای دیگران قابل نمایش است؟

خیر. «دیدما» به شما اطمینان می دهد تمامی مشخصات شما محفوظ باقی خواهد ماند.